Polarizační brýle, sluneční polarizační i dioptrické sluneční

Polarizační sluneční brýle jsou vhodné nejen pro řidiče a sportovce
máme vhodné sluneční polarizační brýle na kolo, jachtu, track i golf

Polarizační brýle představují skutečný průlom v nošení brýlí. Polarizační sluneční brýle spojují výhody tmavších řekněme slunečních brýlí, dioptrická korekce zraku je možná, pokud ji uživatel potřebuje a navíc obsahují polarizační filtr. Polarizační přizpůsobivé polarizační brýle pro řidiče DriveWear kromě známých efektů nabízí odstranění oslnění a viditelných odlesků z pozorovaných předmětů bez ohledu jestli je slunečno nebo zataženo. Nositel polarizačních brýlí tak vždy vidí daleko kontrastněji a celkově pohodlně nerušeně. Polarizační brýle jsou opravdu ideálním doplňkem pro řidiče, pro pobyt v přírodě, i trávení času u vodních ploch či na sněhových pláních.

polarizační brýle Xperio
polarizační brýle Xperio

V nabídce Optika Maja Praha najdete nejen polarizační sluneční brýle redukující odlesky vodních ploch, sněhu a skel, ale i dioptrické zabarvené polarizační brýle ve všech variantách pro celodenní nošení bez ohledu na počasí. Jejich barevný tón je vhodně zvolen tak, aby vyhovoval i za běžného denního světla např. při řízení a ne jen při intenzivním světle, jako u klasických slunečních brýlí. Můžete samozřejmě zvolit i samozarvující se polarizační brýle s čočkami Drivewear. Brýlová skla Drivewear kombinují nejmodernější technologie polarizace a samozabarvování i v autě. Drivewear brýlové čočky jsou optimálně zabarvené s kontrastním filtrem jak ve vozidle tak mimo něj, ne jako jiné samozabarvující se čočky, které ve vozidle prakticky nereagují a zůstávají čiré.

Drivewear brýlové čočky již od 7995 kč/pár
Drivewear brýlové čočky již od 7995 kč/pár

Pokud už Vám není 35 a potřebujete brýle na čtení pak neváhejte a zvolte multifokální polarizační brýle, uvidíte tak ostře nejen ven z vozidla, ale i na přístroje a třeba do mapy či navigace. S polarizačními brýlemi, s dioptriemi i bez nich, ve všech případech uvidíte jak nikdy předtím a nic důležitého Vám neunikne ani na silnici ani mimo ni. Polarizační brýle jsou ideální brýle pro řidiče a také brýle na řízení.

Sportovní polarizační brýle, Vaše výhoda před soupeřem

Vadí vám odlesky vodní hladiny? Nerozeznáte detaily na vodě, sněhu? Jste oslněny  při hře?

Oční optika Maja má řešení polarizační brýle s vyšším zakřivením ideální pro sportovce. V nabídce jsou tak nejen polarizační sportovní sluneční brýle redukující odlesky vodních ploch, sněhu a skel, ale i sportovní dioptrické polarizační brýle, zabarvené dle požadavků daného sportu pro celodenní nošení bez ohledu na počasí.  Můžete zvolit i samozabarvující se sportovní polarizační brýle Transitions SOLFX Xperio a to nejen klasické ale i s vysokým zakřivením pro dokonalou ochranu i ze stran.  Polarizační brýle vám nedovolí nic přehlédnout uvidíte jak nikdy předtím a nic důležitého vám neunikne na jachtě, na lyžích ani na golfu.

Transitios SOLFX polarizační prizpůsobivé brýlové čočky
Transitios SOLFX polarizační prizpůsobivé brýlové čočky

Brýle s polarizačním filtrem propouštějí pouze pozitivní vertikální vlnění, vidění přes ně je pohodlné, kontrastní a bez nepříjemného oslnění. Komfort a výhody, které nám polarizační sluneční brýle přinášejí, oceníte v každodenním životě, při sportu i relaxaci.

  • Vadí vám odlesky z palubní desky na čelním skle?
  • Chcete vědět co se děje ve vozidle jedoucím před Vámi a v koloně vůbec?
  • Oslňují Vás odlesky skel vozidel v protisměru?
  • Vadí vám, že za slunečných dní nemůžete přes svůj odraz dohlédnout na obsah výlohy obchodu?