Kontaktní čočky, barevné kontaktní čočky

Kontaktní čočky jsou vhodné pro všechny uživatele brýlí, v poslední době prodělaly měkké gelové kontaktní čočky rychlý vývoj, který výrazným způsobem zlepšil všechny sledované parametry měkkých dioptrických kontaktních čoček. Především zjednodušil péči o kontaktní čočky a zmenšil s ní spojená zdravotní rizika, zkrácením doby používání jednoho páru kontaktních čoček.

kontaktní čočky
4 krabičky Acuvue Oasys tj. 24 kusů na půl roku pouze za 1797 kč pouze 449kč krabička!

Kontaktní čočky – čím častější výměna, tím větší komfort a menší rizika

Barevné kontaktní čočky

Dnes jsou na trhu prakticky již jen kontaktní čočky s plánovanou výměnou používaného páru kontaktních čoček nejčastěji měsíční kontaktní čočky nebo 14denní kontaktní čočky Acuvue. Péče o kontaktní čočky se dnes omezuje pouze na nejdůležitější úkony prakticky jen s pomocí roztoku na kontaktní čočky, přičemž některé jednodenní kontaktní čočky lze dokonce označit jako bezúdržbové jednorázové kontaktní čočky.

Moderní kontaktní čočky, kontaktní čočky Acuvue Oasys, Air Optix, Pure Vision

Měkké gelové kontaktní čočky

Prakticky všechny měkké gelové kontaktní čočky uvedené na trh v posledních letech umožňují celodenní nošení a alespoň nouzové přespání. Kromě čirých kontaktních čoček se rozšířily i barevné kontaktní čočky  a speciální kontaktní čočky tórické pro korekci vyšší úrovně astigmatismu nebo víceohniskové kontaktní čočky. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na zábavu a party crazy barevné kontaktní čočky.

Silikon hydrogelové kontaktní čočky dneška

Z pohledu použitého materiálu přinesly poslední roky revoluční silikon-hydrogelové kontaktní čočky z dosud nevídanou propustností pro kyslík, umožňující vznik kategorie kontaktních čoček  i pro několikadenní nepřerušené nošení nasazených kontaktních čoček kontinuální kontaktní čočky.

aplikace kontaktních čoček
aplikace kontaktních čoček

Kontaktní čočky péče a údržba, roztoky na kontaktní čočky, hydratační oční kapky (umělé slzy)

Pro údržbu dnešní generace kontaktních čoček postačuje univerzální víceúčelový roztok na kontaktní čočky, doplněný o aktivní hydratační složku. Nejen nositelé kontaktních čoček ale i lidé pracující delší čas na počítači jistě ocení hydratační oční kapky (umělé slzy), které obnoví a dlouhodobě udrží hydrataci oka a popřípadě i aplikované kontaktní čočky. Současné civilizační projevy zapříčinily stále větší rozšíření dehydratovaného iritovaného oka, mimo jiné způsobeného zvýšenou prašností a sníženou vlhkostí uměle vytvořeného vytápěného nebo klimatizovaného prostředí.

Spolupracujeme s většinou světových dodavatelů kontaktních čoček a jsme schopni zajistit prakticky jakýkoli typ kontaktních čoček.

Kontaktní čočky online eshop sleva až 30% oproti doporučeným maloobchodním cenám zaručena.