Sluneční brýle jsou módním doplňkem a praktickým pomocníkem

Sluneční brýle chrání váš zrak před přímým ostrým sluncem a před nebezpečným UV zářením

Sluneční brýle poskytují zraku také mechanickou ochranu před prachem, alergeny a pod. ať jste kdekoli ve městě, v přírodě, na pláži, při sportu nebo v autě. Zabarvené brýle jsou vhodné na nošení venku po celý rok, tedy v zimě i v létě

Správně zvolené sluneční brýle znamenají dobře vidět a dobře vypadat, správnou sluneční a dioptrickou korekcí můžete předejít bolestem hlavy, slzení očí, pomůže proti vráskám kolem očí.

Špatně zvolené nekvalitní sluneční brýle jsou horší než žádné. Noste sluneční brýle kvalitní a prověřené z oční optiky

očních optikách Maja v Praze je připraven široký sortiment kvalitních slunečních brýlí. V naší nabídce najdete sluneční brýle pro každý den i luxusní značkové sluneční brýle vysoké optické kvality (polarizační sluneční brýle, dioptrické sluneční brýle, sportovní dioptrické brýle). Nabízíme i designérské modní sluneční brýle světoznámých značek. Všechny značkové sluneční brýle jsou k dostání jako dámské, pánské a dětské sluneční brýle. S výběrem slunečních brýlí v oční optice vám poradí odborně vyškolený personál. Správně zvolené sluneční brýle by měly respektovat vaše rysy, módní trendy a zároveň korespondovat s účelem využití.

Klasické běžné sluneční brýle, sluneční brýle pro nenáročné uživatele na občasné nošení

Klasické sluneční brýle s UV filtrem jsou vhodné pouze pro příležitostné občasné nošení po celý rok. Nenáročný zákazník je využije ve městě i na běžné dovolené. Velké oblíbenosti se tyto sluneční brýle těší především díky svému často modernímu designu a nízké ceně. Do klasických slunečních brýlí není možné zabrousit dioptrické čočky. Jsou tedy vhodné pro lidi, kteří nepotřebují dioptrickou korekci. Sluneční brýle této kategorie nedoporučujeme pro dlouhodobé celodenní nošení, na sport či na řízení auta do náročných podmínek hor či k pobytu u vody.

Sluneční stylové brýle značka garantuje kvalitu. Značkové sluneční brýle optické kvality

Sluneční brýle optické kvality zaujmou svým propracovaným designem, bohatými možnostmi využití a kvalitními materiály. Sluneční brýle jsou vhodné i pro zábrus dioptrických čoček tedy na sluneční brýle dioptrické . Na rozdíl od běžných slunečních brýlí jejich skla resp brýlové čočky splňují vysoké optické nároky a poskytují nerušený pohled bez deformací. Značkové sluneční brýle umožňují výměnu poškozených slunečních brýlových čoček a další drobné opravy a úpravy. Skla těchto slunečních brýlí jsou často tvrzená proti poškrábání, opatřená polarizačním filtrem, antireflexní vrstvou či naopak zrcadlovým povrchem. Sluneční brýle s polarizací neboli polarizační brýle oceníte zejména při sportu a řízení auta, v horském prostředí či u vody.. Polarizační filtr eliminuje odlesky a prohlubuje kontrast vidění. Zároveň neubírá na sytosti barev a propouští dostatek světla.

Gant značkové sluneční brýle
Gant značkové sluneční brýle
Dětské sluneční brýle
Dětské sluneční brýle

Transitions SOLFX sluneční brýle, brýle které se vám přizpůsobí

Transitions SOLFX ideální sluneční polarizační brýle dioptrické i bez dioptrií, do auta i do přírody.

Sháníte sluneční brýle do každého počasí nebo vás nebaví neustále střídat brýle sluneční a dioptrické? Můžete vyzkoušet Transitions SOLFX brýle, sluneční brýle, která se vám přizpůsobí nebo specializované Drivewear skla brýlové čočky pro řidiče.

sluneční brýle Transitions, brýle které se vám přizpůsobí

Módní designérské luxusní sluneční brýle

V  naší oční optice můžete vybírat také z kvalitních slunečních brýlí z kolekcí světových značek a designérů. Rádi vám nabídneme luxusní sluneční brýle takových značek jakými  jsou Gant, Lacoste, Karl Lagerfeld, Davidoff ale také Esprit, Mexx a mnoho dalších. Designérské sluneční brýle přirozeně  odpovídají současným módním trendům a zároveň poskytují vysokou kvalitu a špičkovou ochranu před slunečním zářením.

Guess luxusní stylové brýle
Guess luxusní stylové brýle

Sluneční brýle dle účelu použití

Sluneční brýle na sport, řízení auta, pobyt venku v prírodě nebo na pláži

Máme vhodné  sluneční brýle na kolo, track i golf určitě si vyberete

Brýle sluneční (i dioptrické sluneční brýle) můžeme rozlišovat právě podle jejich užití. V minulosti se používaly především univerzální sluneční brýle, dnes je trend úplně opačný na významu nabývají především speciální sluneční brýle. Můžeme tedy mluvit o kategorii brýle na sport (sluneční sportovní brýle), brýle na řízení auta, brýle na hory a do přírody, rybářské brýle a pod. Samozřejmě lze uplatnit i profesní faktor tedy brýle pro řidiče, brýle ochranné … . Každé prostředí a aktivita má svá specifika a tyto specifika musí zohledňovat i správné sluneční brýle (dioptrické i bez dioptrií). Asi nejlepším řešením je nechat si zhotovit sluneční brýle na míru v oční optice.

Všechny sluneční brýle, které nabízíme, splňují veškeré normy EU a poskytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením 400 nm.