Sportovní nebo módní dioptrické sluneční zakřivené brýle

Dioptrické sluneční brýle  již nemusí být jen v klasickém rovném provedení

máme i sportovní dioptrické sluneční brýle na kolo, jachtu, track i golf, brýlové čočky mají zakřivené, pro ochranu očí  ze všech stran klasické modní sluneční brýle jsou samozřejmostí.

dioptrické sportovní brýle Performer TTR
dioptrické sportovní brýle cena od 7500 kč dle designu a typu čoček

Sluneční dioptrické brýle jsou již běžné, nově je ale možno sluneční dioptrické brýle zhotovit i v módním nebo sportovním zakřiveném provedení s originálním vzhledem jako bez dioptrií. Samozřejmě to není snadná záležitost, ale moderní oční optika si s tímto náročným problém už poradí. Dnes již nejste při výběru omezeny jen na klasické rovné tvary brýlových obrub, nemusíte volit optické brýle pro vaše sluneční dioptrické brýle, můžete si svobodně zvolit módní nebo sportovní zakřivenou obroučku i pro sluneční dioptrické brýle.

Dioptrické brýle, Sluneční brýleBrýle akce, sleva, novinky, Optika Maja – kontakt

100% sportovní dioptrické brýle
100% sportovní dioptrické brýle, čiré, sluneční i samozabarvující se

Transitions SOLFX sluneční  brýle, brýle které se vám přizpůsobí

Transitions SOLFX ideální sluneční polarizační brýle dioptrické i bez dioptrií, do auta i do přírody.

Sháníte sluneční brýle do každého počasí nebo vás nebaví neustále střídat brýle sluneční a dioptrické? Můžete vyzkoušet Transitions SOLFX brýle, sluneční brýle, která se vám přizpůsobí nebo specializované Drivewear skla brýlové čočky pro řidiče.

brýlové čočky skla Transitions vítězné Trio
sluneční brýle Transitions, brýle které se vám přizpůsobí

Zakřivené dioptrické sluneční brýle co je a není možné ?

Stále ještě existují pro zakřivené sluneční brýle některá omezení

a) zakřivené sluneční dioptrické brýlové čočky jsou vždy výrazně silnější než běžné dioptrické nebo dokonce bez dioptríí a to výrazně můžeme mluvit i o dvojnásobku, důvodem je velký průměr slunečních čoček obecně a také vyšší zakřivení ploch, pro jsou ideálně vhodné pro korekce do 2-3 dioptrií, za použití speciálních materiálů do 4D.

b) zakřivené dioptrické sluneční skla jsou vyráběny striktně na míru a individuálně proto je jejich cena vyšší než u běžných o cca 3500 kč/pár, i jejich zpracování a zasazení do obrouček je vysoce náročné.

c) ne úplně všechny módní a sportovní brýle jsou vhodné pro dioptrickou verzi, nesmí být extrémně zakřivené a musí mít obroučku vhodnou pro vsazení dioptrických čoček.

d) sluneční zakřivené dioptrické brýle lze zpracovat skutečně autentickytzn. včetně zrcadlového povrchu, antireflexní a hydrofóbní vrstvy, mohou být fixně zabarvené, samozarvující se resp dobarvující se nebo polarizační to není žádný problém

Hi-tech brýlové povrchy pro sportovce
Hi-tech brýlové povrchy pro sportovce Crizal, Optifog, Omega Max

Oční optika Praha není jen Fokus optik, Grand Optical, Eiffel optic,

navštivte Optika Maja Praha – dlouholetá tradice, individuální přístup

značkové luxusní brýle online na optika Maja online


Napsat komentář

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..