Dioptrické brýle jsou důležitá zdravotní pomůcka, která zvyšuje kvalitu vidění.

Optické dioptrické brýle tvoří brýlové obroučky a brýlové čočky (brýlová skla).

Dioptrické brýle jsou také výrazný módní doplněk. Dioptrické optické brýle podtrhující a zvýrazňující vaši image. Správné dioptrické brýle zajistí ostrý pohled a slušivý vzhled. Brýle se správně určenou dioptrickou korekcí pomohou proti bolestem hlavy, slzení očí, proti vráskám kolem očí.

Kvalitní dioptrické brýle se zhotovují individuálně na míru daného uživatele

Dioptrické brýle jinak – individuálně a na míru

Při zpracování zakázky na dioptrické brýle optické kvality je zohledňováno mnoho parametrů včetně požadavků a zvyků budoucího uživatele. Pro kvalitní optické brýle je důležitý typ oční vady, aktuální hodnoty dioptrické korekce, aktivita a vzdálenost pro kterou budou dioptrické brýle určeny (např. brýle na čtení, na televizi, na kolo, do kanceláře, na řízení, na vaření a pod.), samozřejmě taky požadovaná konečná cena a charakter dioptrických brýlí (dioptrické brýle módní, nadčasové, ekonomické).

Naším cílem je splnit maximum vašich požadavků kladených na dioptrické brýle ve vysoké kvalitě, za rozumnou cenu a v domluveném čase

Máte na výběr ze stovek brýlových obrub pro stylové dioptrické brýle včetně brýlových obrub světoznámých módních značek. Nabízíme široký sortiment brýlových čoček (brýlových skel) včetně multifokálních skel Varilux, samozabarvujících se brýlových čoček Transitions a Drivewear.

Optika Maja Praha se vám snaží poskytnou vždy něco navíc.

Měření zraku v Praze bez dlouhého čekání ve všech našich optikách

Recept – Optika Maja Praha vykašlete se na zdravotní pojištění, příspěvek za recept-poukaz na brýle dostanete od nás ve stejné hodnotě jako od pojišťovny ve formě slevy na brýle.

Vytiskni si svůj poukaz na brýle ZDE Poukaz recept na brýle pro tisk

Poukaz recept (sleva na brýle) Optika Maja Praha lze uplatnit na všechny typy dioptrických brýlí v celkové ceně alespoň 1500 Kč.

100% Garance nejnižší ceny pokud Vám snad v době Vašeho nákupu nabídne kamenná prodejna z našeho regionu nižší cenu pro dané dioptrické brýle , budeme ji respektovat, nabídneme Vám shodnou cenu a ještě Vám dáme malý dárek.

Stylové značkové brýle