Poukázky a zaměstnanecké benefity

Poukázky – zaměstnanecké benefity – Flexi Pass (Sodexo),Ticket Multi (Edenred) a Unišek (Cheque Dejeuner)

Flexi Pass (Sodexo) poukázky jsou asi nejznámějším produktem ve světě zaměstnaneckých benefitů, rozhodně ale ne jediným, po jejich boku stojí např. Ticket Multi a další typy od Edenred a také Unišek poukázky od Cheque Dejeuner, kromě daňových výhod umožňují také snadné financování (platbu) výrobků Optika Maja Praha jako jsou dioptrické brýle, kontaktní čočky, měření zraku a další.

poukázky, benefity Flexi Pass, Unišek, Ticket Benefits MultiPro uplatnění poukázky  Flexipass Sodexo, Ticket Benefits Edered nebo Unišek se není třeba v Optika Maja Praha nijak ohlašovat, je samozřejmě nutné pouze dodržet platnost a další elektronická zaměstnanecká benefitní kartapodmínky vydání poukázek, kromě tištěných poukázek akceptují optiky Maja Praha také elektronické zaměstnanecké benefitní karty – programy na všech provozovnách. Nabídneme vám nejen brýle pro každodenní použití, ale i specializované brýle pro řidiče, multifokální brýle pro nerušený pohled do všech vzdáleností i na čtení a v neposlední řadě ochranné brýle dioptrické i nedioptrické.

Optika Maja Praha je vám, zaměstnancům i zaměstnavatelům, partnerem v péči o zrak a jeho bezpečí, bez rozdílu zda jste nebo nejste držiteli poukázek Sodexo, Edenred nebo Unišek. Změříme Vám zrak, vybereme společně vhodné brýle nebo kontaktní čočky podle vašich zájmů a každodenních aktivit. Rádi s vámi budeme spolupracovat i na individuální bázi a staneme se součástí vaší komplexní péče o spokojenost vašich zaměstnanců a jejich i váš zrak, při zachování všech daňových výhod.

Máte zájem o měření zraku a výběr brýlí přímo u vás, není problém, kontaktujte nás domluvíme se na realizaci vašich časových i prostorových představ.