Hledat

Špičkové multifokální brýle za rozumnou cenu

Špičkové multifokální brýle konečně za rozumnou cenu

Free-form multifokální skla čočky, konec mýtům a pověrám na téma multifokální brýle, už žádné bifokální nebo obyčejné brýle na čtení.

Multifokální skla čočky vyřeší krátké ruce na čteníBylo Vám už 40 let? Bolí Vás oči? Máte unavené oči, nebo Vám slzí? Mlží se Vám monitor? Nevidíte ostře na čtení?

Air Strike Forte Varilux
Air Strike Forte Varilux

Multifokální brýle z oční optiky Maja Praha jsou pro vás řešení. Bez zbytečného čekání vám v přímo  oční optice provedeme měření zraku a doporučíme řešení ostrého pohledu na dálku nebo na blízko. Multifokální brýle Vám umožní ostrý pohled do všech vzdáleností. Nebudete Vaše multifokální brýle Varilux stále hledat jako jiné brýle, prostě je nasadíte a budete zase ostře vidět. Nebudete brýle přendávat pokud už nosíte brýle na dálku, prostě multifokální brýle nasadíte a budete vidět. Jste často v terénu a potřebujete sluneční nebo samozabarvující se dioptrické multifokální čočky (multifokální skla) Varilux Crizal Forte? Není problém. Sportujete, ovšem, to zařídí ani zakřivené multifokální brýle na sport už nejsou problém, zase uvidíte na přístroje, do mapy nebo třeba na navigaci. Znáte polarizační brýle? Na řízeni nebo sport jsou polarizační multifokální brýle to nejlepší. S polarizačními multifokálními brýlemi Vás nic neunikne na silnici ani mimo ni.

Multifokální brýleBlog Optika MajaBrýle akce, sleva, novinky, Optika Maja – kontakt

multifokální čočky srovnání generaci
multifokální čočky srovnání generaci

Brýlové obroučky do 3000 kč již v ceně, komplet zakázka za 9995 kč.

Objednejte a získejte přímo v Optika Maja Praha!

Multifokální brýle skla akce sleva
Multifokální brýle skla akce sleva

Zeiss nebo Essilor? Multifokální brýlové čočky Varilux nebo IPG ?

V čem se jednotlivé typy multifokální brýlové čočky liší ?

Nenechte se zlákat jen cenou, chtějte kvalitu za rozumnou cenu. My nabízíme špičkové multifokální čočky (multifokální skla) poslední generace se širokými koridory za cenu 8950 Kč ne za kus jako jinde, ale za pár a to včetně všech úprav!!! Tvrzení proti poškrábání, antireflexní povrch a superfóbní úprava je přece samozřejmostí.

Platné akce Optika Maja Praha – klikněte zde

Oční optika Praha není jen Fokus optik, Grand Optical, Eiffel optic,

navštivte Optika Maja Praha – dlouholetá tradice, individuální přístup

značkové brýle online na optika Maja online

100% garance nejnižší ceny brýlí Oční optika Maja

další výhodné nákupy, slevy v Praze najdete zde!

Outlet výprodej Praha

 Napsat komentář

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..