Akční nabídky

VYUŽIJTE NAŠÍ AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKU

VAŠE ZDRAVÍ JE TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ
ZA SUPER CENY

Vaše zdraví je to nejdůležitější, a proto vám Optika Maja poskytne slevu na vaše brýle či měření zraku.

Vánoční poukaz

AKCE

Připravili jsme pro vás vánoční AKCI.
Uvažujete o nových brýlích ?
Nebo někdo z vašich blízkých?
Potom máme pro vás tuto jedinečnou příležitost!
Ke každému páru na míru vyráběných brýlových čoček v min. hodnotě 5995,- Kč od nás dostanete vánoční dárkový set Bohemia sekt.
Ke každému páru na míru vyráběných multifokálních brýlových čoček v min. hodnotě 15995,- Kč od nás dostanete vánoční dárkový set francouzského Champagne Moët & Chandon Brut Imperial.

Akce je možné kombinovat s dárkovými poukazy na brýlové čočky nebo komplet dioptrické brýle, které vám vystavíme na libovolnou finanční částku dle vašeho přání.

 

Informujte se o této možnosti na telefoním čísle

Připijte si s námi skvělými víny z Čech a Francie do Nového roku
Akce platí do 31.12.2022
Kontaktní čočky

Kontaktní čočky jsou vhodné pro všechny uživatele brýlí, v poslední době prodělaly měkké gelové kontaktní čočky rychlý vývoj, který výrazným způsobem zlepšil všechny….

Optika Maja nabízí brýlové obruby všech technických provedení, ze kterých Vám následně zhotoví kvalitní dioptrické brýle. U nás jste limitováni pouze představivostí největších světových designerů a Vašimi požadavky….

Bolle sportovní cyklo brýle

Sportovní brýle zlepší vaše sportovní výkony a poskytnou ochranu vašim očím a zraku. Ať už mluvíme o sportovních dioptrických brýlích nebo sportovních brýlích bez dioptríí mnoho sportovců si bez nich nedokážeme představit a také k mnoha sportům….

V rámci prodejního servisu Vám zakoupené brýle upravíme tak, aby Vám dokonale a komfortně seděly na obličeji. Pro naše zákazníky nabízíme běžný servis typu dotažení, výměny šroubků či sedýlek na počkání. Samozřejmostí je…

Multifokální brýle jsou dioptrické brýle na míru osazené speciálními individuálně zhotovovanými multifokálními čočkami s proměnným ohniskem pro všechny vzdálenosti, jsou estetičtější a praktičtější náhradou za dříve používané bifokální brýle, praktické přirozené brýle….

Momentálně pro Vás nemáme žádnou akční nabídku.