Akční nabídky

VYUŽIJTE NAŠÍ AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKU

VAŠE ZDRAVÍ JE TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ
ZA SUPER CENY

Vaše zdraví je to nejdůležitější, a proto vám Optika Maja poskytne slevu na vaše brýle či měření zraku.

Vánoční poukaz

AKCE

Připravili jsme pro vás vánoční AKCI.
Uvažujete o nových brýlích ?
Nebo někdo z vašich blízkých?
Potom máme pro vás tuto jedinečnou příležitost!
Ke každému páru na míru vyráběných brýlových čoček v min. hodnotě 5995,- Kč od nás dostanete vánoční dárkový set Bohemia sekt.
Ke každému páru na míru vyráběných multifokálních brýlových čoček v min. hodnotě 15995,- Kč od nás dostanete vánoční dárkový set francouzského Champagne Moët & Chandon Brut Imperial.

Akce je možné kombinovat s dárkovými poukazy na brýlové čočky nebo komplet dioptrické brýle, které vám vystavíme na libovolnou finanční částku dle vašeho přání.

 

Informujte se o této možnosti na telefoním čísle

Připijte si s námi skvělými víny z Čech a Francie do Nového roku
Akce platí do 31.12.2022

Multifokální brýle jsou dioptrické brýle na míru osazené speciálními individuálně zhotovovanými multifokálními čočkami s proměnným ohniskem pro všechny vzdálenosti, jsou estetičtější a praktičtější náhradou za dříve používané bifokální brýle, praktické přirozené brýle….

Měření zraku a poradenství spojené s konzultací považujeme za klíčové kroky před koupí brýlí nebo kontaktních čoček. Měření zraku a  konzultační pohovor  napomáhají k splnění cílů optiky…..

Měření zraku a poradenství spojené s konzultací jednotlivých možných řešení považujeme za klíčové kroky před koupí nových brýlí nebo kontaktních čoček. Úvodní konzultace napomáhají k splnění….

V rámci prodejního servisu Vám zakoupené brýle upravíme tak, aby Vám dokonale a komfortně seděly na obličeji. Pro naše zákazníky nabízíme běžný servis typu dotažení, výměny šroubků či sedýlek na počkání. Samozřejmostí je…

Sluneční brýle chrání váš zrak před přímým ostrým sluncem a před nebezpečným UV zářením. Sluneční brýle poskytují zraku také mechanickou ochranu před prachem, alergeny a pod. ať jste kdekoli ve městě, v přírodě, na pláži, při sportu nebo v autě. Zabarvené brýle jsou vhodné na nošení venku po….

Momentálně pro Vás nemáme žádnou akční nabídku.