Kontaktní čočky vhodná volba korekce na sport

jednodenní kontaktní čočky a sportovní brýle tvoří ideální pár

jednodenní kontaktní čočky jsou řešením všude tam, kde i sebelepší a sebekrásnější brýle znamenají určité omezení.

Dioptrické brýleBrýlové čočkyBrýle akce, sleva, novinkyOptika Maja – kontakt

Je pravda, že dioptrické brýle jsou dnes dostupné v mnoha různých provedeních a stávají se módním doplňkem. Lidé, kteří jsou nuceni kvůli své oční vadě nosit dioptrické brýle, se už nemusí spokojit s velice omezenou nabídkou brýlových obrub a skel, která byla na trhu v dobách minulých. Mohou si vybrat takové brýle, které jim budou slušet a takové brýlové čočky, se kterými budou vidět ostře a budou pro ně pohodlné. Ale…

I  když je člověk se svými brýlemi naprosto spokojený, vyskytnou se situace, kdy by je nejraději sundal z očí a zahodil. Jenže to by pak zase neviděl. Co tedy dělat? Řešením právě v těchto situacích jsou jednodenní kontaktní čočky. Při výjimečných situacích (sport, kulturní nebo společenská událost) poskytují lidem s oční vadou komfort nošení a ostré vidění bez dioptrických brýlí. Už se nebudete muset obávat rozbití drahých brýlí při sportu, ani nebudete muset vidět rozmazaně, pokud se budete chtít vydat například na ples bez brýlí. Jednodenní kontaktní čočky jsou i nejzdravějším způsobem nošení kontaktních čoček. Díky tomu, že použitý pár každý večer vyhodíte a při dalším nošení načnete nový pár, zamezíte množení škodlivých bakterií na čočkách. Jednodenní kontaktní čočky jsou vhodné zvláště pro toho, kdo je v běžném životě spokojen se svými dioptrickými brýlemi, ale občas by ocenil možnost vidět ostře i bez brýlí.

Přijďte vyzkoušet bezstarostné jednorázové kontaktní čočky 😉

V ceně konzultace 10ks kontaktních čoček vybraného typu

Objednejte a získejte přímo v Optika Maja Praha!

Jednodenní kontaktní čočky pro profesionální i rekreační sportovce

Jednodenní kontaktní čočky jsou výhodné nejen pokud sportujete denně, ale i při vašem občasném sportování. Zažijete pohodlí, nebudete omezeni v pohybu a budete ostře vidět. Bude to, jako byste ani žádnou oční vadu neměli. Nebudete se muset obávat, že vám brýle při prudším pohybu spadnou. Odpadá také časté zamlžování brýlí nebo špinění brýlí. S kontaktními čočkami budete mít mnohem větší zorné pole než s brýlemi, což se jistě pozitivně projeví i na vašem sportovním výkonu. Další nespornou výhodou je, že pokud použijete kontaktní čočky, můžete používat i další ochranné pomůcky na oči (sluneční brýle, plavecké brýle, helmu či různé ochranné brýle).

Nově i jednodenní silikonhydrogelové kontaktní čočky 1•DAY ACUVUE TruEye

jednodenní kontaktní čočky Acuvue Trueye
jednodenní kontaktní čočky Acuvue Trueye

Při jakých sportech použít jednodenní kontaktní čočky ?

Dá se říci, že při každém sportu oceníte volnost pohybu, kterou s kontaktními čočkami zažijete. Ale obzvláště při níže uvedených sportech, budete za tento způsob korekce vaší oční vady opravdu vděční:

  • adrenalinové sporty – těžko byste lezli na skálu nebo skákali bungee jumping s dioptrickými brýlemi.
  • plavání – nasaďte si jednodenní kontaktní čočky a plavecké brýle a budete vidět stejně ostře, jako lidé bez oční vady.
  • míčové hry – ať už chcete hrát volejbal nebo fotbal, vždy jde o rychlou hru, při které potřebujete vidět na všechny strany. Kontaktní čočky vám to umožní a navíc se nemusíte obávat, že vám míč rozbije brýle.

Správné brýle pro sportovce naleznete zde!

Hi-tech brýlové povrchy pro sportovce
Hi-tech brýlové povrchy pro sportovce

Oční optika Praha není jen Fokus optik, Grand Optical, Eiffel optic,

navštivte Optika Maja Praha – dlouholetá tradice, individuální přístup

kontaktní čočky online na optika online česka-optika.cz


Napsat komentář

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..