Hledat

sluneční brýle Serengeti dioptrické i bez dioptrií

Sluneční brýle Serengeti

sluneční brýle Serengeti vynikají tradičním řemeslným zpracováním,

jsou nabité technologiemi budoucnosti.

Exklusivní luxusní sluneční brýle Serengeti pochází z výrobních závodů koncernu Bushnell, který tyto brýle vyrábí, ve stáji značek tohoto výrobce najdete i velmi známé sportovní brýle Bollé.

nabízíme také sportovní brýlepolarizační brýleretro a wayfarer sluneční brýle

sluneční polarizační přizpůsobivé brýle Serengeti
sluneční polarizační přizpůsobivé brýle Serengeti

Sluneční polarizační brýle Serengeti patří do kategorie brýlí pro velmi náročného zákazníka a jejich vyšší cena odpovídá špičkovým optickým vlastnostem i detailnímu zpracování obrouček, které jsou s největší pečlivostí stále ještě zpracovávány ručně.

Unikátní vlastnosti polarizačních slunečních brýlí Serengeti

sluneční brýle Serengeti řemeslný klenot nabitý technologiemi
sluneční brýle Serengeti řemeslný klenot nabitý technologiemi

Brýlové čočky skla slunečních brýlí Serengeti jsou přizpůsobivé a díky fotosenzitivní technologii poslední generace umožňují rychlou adaptaci barvy čoček na změny intenzity světla. To oceníte zejména při řízení automobilu, za zhoršených světelných podmínek i za jasného počasí s intenzivním slunečním svitem včetně polarizačního filtru. Antireflexní povrch na vnitřní straně čoček bránící oslnění a nechtěným rušivým odleskům samozřejmostí. Tyto všechny vlastnosti činí  brýle Serengeti pravý klenot určený nejen pro řidiče a na řízení.

sluneční brýle Serengeti přizpůsobivé a dobarvující se
sluneční brýle Serengeti přizpůsobivé a dobarvující se

Filtry Spectral Control® – kontrastní filtr nejen pro řidiče

Je patentovaná technologie firmy SERENGETI. Tento moderní optický systém filtruje světlo podle jednotlivých vlnových délek, redukuje vliv modrého světla na viditelnost, čímž zabraňuje zkreslenému vidění. Zároveň zajišťuje vyšší vjem kontrastu, hloubky obrazu a zároveň zajišťuje přirozené a nezkreslené vidění barev. Eliminuje oslnění a tím vytváří lepší podmínky pro vidění, redukuje napětí očí a s tím souvisejících problémů. Zajišťuje nesrovnatelně lepší vnímání detailů a kontrastů než tradiční sluneční čočky při zachování barevné věrnosti obrazu.

sluneční brýle Serengeti kontrastní filtr nejen pro řidiče
sluneční brýle Serengeti kontrastní filtr nejen pro řidiče

Brýlové čočky skla Serengeti dobarvující se i polarizační

Unikátní vlastností a výhodou oproti ostatním fotosenzitivním čočkám sklům na trhu je, že unikátní kombinované vrstvy citlivé na viditelné i UV záření zajišťují rychlou adaptaci čoček na změny intenzity světla i v uzavřených prostorách v autě, sluncem prosvětlených halách a místnostech, takže se čočka neustále přizpůsobuje (dobarvuje se nebo naopak) světelným podmínkám, aniž by to uživatel postřehl a to zvyšuje komfort při nošení slunečních brýlí SERENGETI.

sluneční brýle Serengeti polarizační filtr
sluneční brýle Serengeti polarizační filtr

Oční optika Praha není jen Fokus optik, Grand Optical, Eiffel optic,

navštivte Optika Maja Praha – dlouholetá tradice, individuální přístup

značkové luxusní brýle online na optika Maja online

 

Napsat komentář

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..