Brýle na počítač a kancelářské brýlové čočky na PC

úpravy Crizal, Amber Relax, Anti-Fatigue, kancelářské degresivní brýle

Brýle na PC resp. počítač ? Pokud Vám není ještě 40, ale třeba o 10 let méně je to snadné, stačí vám brýle s antireflexním povrchem Crizal, v kombinaci s nádechem zabarvení skel Amber Relax snižující únavu očí.

ergonomie práce na PC, brýle a vzdálenosti
ergonomie práce na PC, brýle a vzdálenosti

Správné dioptrické brýle na PC pomůžou dobře vidět a dobře vypadat, správou dioptrickou korekcí můžete předejít bolestem hlavy, slzení očí, zaberou proti vráskám kolem očí.

Dioptrické brýleBlog Optika MajaBrýle akce, sleva, novinky, Optika Maja – kontakt

Co to jsou brýle na počítač a kancelářská degresivní skla?

Kancelářská degresivní multifokální dioptrická skla, určená těm po 40.

Kancelářské degresivní multifokální brýle jsou dioptrické brýle osazené speciálními individuálně zhotovovanými degresivními brýlovými čočkami na střední a blízkou vzdálenost od cca 35 cm do 1m popřípadě až 4m dle korekce a zvolené varianty.

Měření zraku brýle na počítač PC
Měření zraku brýle na počítač PC

Komu jsou degresivní brýlové čočky (interiérové brýle) určeny?

Degresivní brýle ostrý nerušený pohled v místnosti na všechny vzdalenosti i po 40.

Kancelářské multifokální degresivní brýle jsou určené pro zákazníky po 40. roce života, kdy se začíná postupně projevovat ztráta schopnosti oka zaostřovat. Oční vada s tímto jevem spojená se nazývá presbyopie. V tomto věku začíná naprostá většina lidí pociťovat  potřebu brýlí na čtení, právě těmto lidem jsou určeny degresivní brýle do interiéru. Samozřejmě existuje i komlexnější a dražší řešení multifokální brýle, které mohou korigovat i vrozené oční vady krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus u zákazníků, kteří nosí nebo měli nosit brýle již dříve před 40. rokem života, kdy se u nich začala projevovat presbyopie neboli vetchozrakost tedy potřeba brýlí na čtení spojená se ztrátou schopnosti oka zaostřovat.

kancelářské brýle a držení hlavy
kancelářské brýle a držení hlavy

Degresivní interiérové (kancelářské) brýle jsou určeny jako levnější řešení pro ty, pro které pohled do dálky není pří jejich aktivitách tak důležitý resp. je klíčový komfortní a pohodlný pohled na střední vzdálenost např. na počítač a na čtení  při práci v kanceláři nebo pobytu doma mezi stěnami. Kancelářské brýlové čočky umožňují ostrý pohled na vzdálenost cca 35 cm až 2,0 m. , už tedy nemusíte řešit kompromisy, už nebudete mít vaše brýle moc silné na počítač, nebo moc slabé na čtení nebo drobnou práci. Kolegy při poradě nebo klienty sedící u vašeho stolu uvidíte zase ostře a ušetříte si problémy s krční páteří a bolesti hlavy.

Zapomeňte na obyčejné brýle, pořiďte si degresivní kancelářské multifokální brýle, domů, do kanceláře i na počítač.

Moderní pracovní degresivní brýle na střední a blízkou vzdálenost již od 4995 Kč.

Pracovní degresivní  multifokální čočky
Pracovní degresivní multifokální čočky

Samozřejmě všem doporučujeme měření zraku pro ověření možnosti oční vady, například i nižší úroveň astigmatismu nebo dalekozrakosti může způsobovat nadměrnou únavu, bolesti hlavy nebo slzení očí, pro ty z vás co hodně střídají blízkou a střední vzdálenost např. při opisování dokumentů, je tu navíc ještě provedení Anti-Fatigue, které uleví vaším očím při střídání vzdáleností klávesnice vs. monitor, papíry na stole a pod..

Oční optika Praha není jen Fokus optik, Grand Optical, Eiffel optic,

navštivte Optika Maja Praha – dlouholetá tradice, individuální přístup

brýle online na optika online česka-optika.cz

 

Napsat komentář

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..