Hledat

Anti-fog proti zamlžení brýlí v zimě Optifog

Co udělat proti zamlžování brýlí Optifog je tady pro vás 🙂

Optifog brýlové čočky vyřeší problémy se zamlžováním brýlí.

Optifog brýlové čočky vyřeší vaše problémy, je mnoho faktorů souvisejících se zamlžováním brýlí (brýlových skel, čoček) v zimě, mezi nejzávažnější patří teplota povrchu, vlhkost vzduchu a samozřejmě povrch, na kterém k zamlžení dochází. Zatímco teplotu a vlhkost vzduchu obtížně ovlivníme, právě povrch ovlivnit můžeme, ať už mluvíme o brýlových čočkách, okně nebo třeba zrcadle v koupelně. Samozřejmě zvláště čočkám brýlí a optiky obecně, je třeba věnovat zvýšenou pozornost, Optifog kromě boje proti zamlžování navíc usnadní čištění brýlí, zvýší jejich odolnost proti poškrábaní a odstraní rušivé odlesky na jejich povrchu.

optifog brýlové čočky
optifog brýlové čočky

Brýlové čočky Crizal Fortefunkční a odolné brýlové čočky, které vám vydrží cena již za cenu 1950 kč/pár, akce platná i na brýlové čočky Optifog cena v akci již za 2500kč.

Objednejte a získejte přímo v Optika Maja Praha!

Optifog brýlová skla čočky mají komplexní balíček špičkových úprav povrchu, zajistí dlouhodobé komfortní používání brýlí v každém prostředí, úprava proti zamlžování skel je jen jednou z důležitých součástí balíčku zdokonalení, firma Essilor tak navazuje na osvědčené vlastnosti povrchu Crizal Forte.

Optifog vám zajistí příjemnější den a usnadní vaše každodenní aktivity.

Dioptrické brýleBrýlové čočkyBrýle akce, sleva, novinky, Optika Maja – kontakt

Optifog brýlová skla a čočky

Optifog brýlová skla a čočky

Jednou z možností proti zamlžování je úprava podobná impregnaci kterou znáte třeba z textilu kombinovaná i s antistatickým účinkem. Cestou k dosažení optimálního účinku je superfóbní úprava povrchu již při výrobě brýlových čoček kombinovaná s pravidelnou údržbou resp ošetřením povrchu čočky tentokrát již zákazníkem tuto cestu zvolil výrobce u brýlové čočky Optifog.

K ošetření brýlových čoček existují různé další účinné specializované anti-fog a anti-static přípravky.

Oční optika Praha není jen Fokus optik, Grand Optical, Eiffel optic,

navštivte Optika Maja Praha – dlouholetá tradice, individuální přístup

značkové brýle online na optika Maja online


Napsat komentář

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..