Brýlové čočky skla Crizal Forte a Optifog (SUN)

Crizal Forte, Optifog Hi-tech novinky v oční optice

Crizal ForteUV a Optifog Sun  by Essilor, nové prémiové úpravy povrchů brýlových čoček, balíčky špičkových antireflexních úprav,zušlechtění a tvrzení povrchů brýlových skel fy. Essilor (France) s kvalitním UV filtrem a zesílenou ochranou před UV zářením díky speciálnímu filtru blokujícího UV záření včetně  odraženého, u běžných čoček, od jejich zadní plochy. Ochraňte si váš zrak a oči na maximum před nebezpečím UV a zvýšeným rizikem šedého zákalu.

Brýlové čočky Crizal Forte, funkční a odolné brýlové čočky, které vám vydrží, cena od 1950 kč/pár, akce platná i na brýlové čočky Optifog cena v akci již za 2500kč/pár.

Objednejte a získejte přímo v Optika Maja Praha!

brýlové čočky Crizal ForteUV by Essilor
brýlová skla Crizal ForteUV by Essilor

Dioptrické brýleBrýlové čočkyBrýle akce, sleva, novinky, Optika Maja –  kontakt

Brýlové čočky Crizal ForteUV a Optifog SUN

Brýlová skla Essilor Crizal ForteUV

mluvíme o poslední verzi balíčku úprav povrchů brýlových čoček Crizal Forte s extra tvrdým povrchem a špičkovým antireflexem tentokrát se  zesílenou UV ochrannu na úrovni SPF 25 používaného jako symbol kvality ochrany např. i u opalovacích krémů. Zušlechťovací balíček Crizal ForteUV  je nanášen na čiré brýlové čočky, ale také na samozabarvovací brýlová skla Transitions Crizal ForteUV.

Crizal Forte UV brýlové čočky skla
Crizal Forte UV brýlové čočky skla

Brýlová skla čočky Essilor Optifog Sun

Optifog Sun opět navazuje na úspěšný balíček zušlechtení proti zamlžování brýlových čoček a skel včetně špičkového antireflexního povrchu Optifog, tentokrát je ale určený pro zabarvené sluneční čočky a činí je tak extra odolné proti vlivům počasí a zamlžování, špičková ochrana před UV zářením SPF 50+ je samozřejmostí. Kromě již tradičních uživatelů Optifog Sun umožní využít unikátních vlastností Optifog i uživatelům tradičních slunečních brýlí pohybujícím se hlavně v přírodě a v oblastech s proměnlivým počasím a vysokou vhkostí.

OPTIFOG VIDEO TRAILER ZDE!

Optifog brýlová skla a čočky
Optifog brýlová skla a čočky

Nezáleží jestli chcete dioptrické brýle, brýle bez dioptríí nebo jen sluneční brýle. Rádi vám pomůžeme vám s výběrem brýlí, změříme vám zrak bez zbytečného čekání, poradíme stylové brýle vhodné pro váš typ obličejebrýle optimální pro požadovanou činnost tedy například brýle na čtení, brýle na dálku, pracovní brýle, ale i brýle na řízení, kina či brýle do posteleNabídneme vám brýlové čočky poslední generace vysoké optické kvality.Vaše  brýle seřídíme pokud bude třeba i opravíme.

Platné akce Optika Maja Praha – klikněte zde

Oční optika Praha není jen Fokus optik, Grand Optical, Eiffel optic,

navštivte Optika Maja Praha – dlouholetá tradice, individuální přístup

značkové brýle online na optika Maja online


Napsat komentář

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..